opublikowano 31/05/2019 o godzinie 13:55:31, autor Olga Taraszka

Oskar Pawelec: „Fajnie jest się ścigać razem z kuzynami”
Rodzinne ściganie? Oskar Pawelec opowiada o tym, jak to jest zmierzyć się na jednym torze z kuzynami i zdradza swoje nastawienie, przed II rundą Pucharu Polski Pit Bike SM.To od taty zaraziłeś się pasją do motocykli?
Oskar Pawelec:
Tak, razem z tatą wspólnie jeździmy na motocyklach. O pit bike dowiedziałem się od kuzynów i tak się zaczęło. Moje początki zaczęły się od 5. roku życia razem z kuzynami jeździliśmy na małych pw50.

I rundę zakończyłeś na 4. miejscu w klasie Stock 125. Z jednej strony można mówić o pechu, z drugiej wygląda to obiecująco na następne starty…
Oskar:
Chyba wnioskuje to, że trzeba więcej trenować . W Toruniu będę jeździł już w klasie Stock 150 Junior. Podział na grupy rookie, pro i elite oraz sama organizacja zawodów, jak najbardziej mi się podoba, bardzo dobrze mi się jechało. Będę na pewno walczył o podium.Tak, jak wspomniałeś w Pucharze jeżdżą też Twoi kuzyni Milan i Oleg, razem stanowicie mocną ekipę…
Oskar:
To prawda, razem z kuzynami wyścigi są super i jest fajna atmosfera. Wsparcie rodziny jest dla mnie bardzo ważne.

Widzimy się już 8.czerwca… Znasz Awix Arenę? Lubisz ten tor?
Oskar:
Tak, znam. Jeździłem już tam kilka razy. Lubię ten tor, naprawdę mi się podoba. Oczywiście widzimy się na II Rundzie Pucharu!

Dzięki bardzo i powodzenia za tydzień.
Oskar:
Dzięki, do zobaczenia. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook