opublikowano 08/03/2020 o godzinie 14:38:43, autor Olga Taraszka

Olsztyn zaprasza na ostatni trening w sezonie zimowym!

Już 15 marca odbędzie się ostatni w sezonie zimowym trening na torze Kormoran. Jazdy zaplanowane są w trzech grupach. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia sprzętu.


-Tor Kormoran jest na pewno jedynym tego typu obiektem w północno – wschodniej części Polski, który reprezentuje tak wysoki poziom -opowiada Miłosz Kurkul, orgaznizator treningu. -Ponadto jest to 300-metrowa pętla o całkowicie asfaltowej nawierzchni oraz posiada bardzo zroznicowane sekcje. Nie brakuje tu szybkiej sekcji z mocnym dohamowaniem i ostrymi zawrotami oraz tych ciasnych, które pozwalają sprawdzić umiejętności motoryczne zawodnika. Na to właśnie będziemy bardzo mocno kładli nacisk, ponieważ nawierzchnia na torze Kormoran w 100% oddaje zachowanie Pi tBike na "otwartym" torze wyścigowym, takim jak: Bydgoszcz, Toruń, Stary Kisielin - dodaje. 

Jazdy zaplanowane są w trzech grupach i odbędą się w godzinach 7:50-10:50. Każda z grup ma sześć wyjazdów, po 10 minut. Udział  w treningu, można wziąć zarówno na własnym, jak i wynajętym pit bike.
Kontakt: Miłosz Kurkul #MK88 

Grupy zostaną wyznaczone w zależności od zaawansowania jazdy na Pitbike:

A - grupa Fast
B - grupa Medium
C - grupa Slow / Kids

Cena: 100 PLN z własnym PitBike
Cena: 300 PLN z wynajętym PItBike (cena całkowita)


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook