opublikowano 13/01/2020 o godzinie 08:40:39, autor Oliwier Kowalski

Oliwier Kowalski #120: Mógłbym jeździć bez przerwy
Jestem bardzo zadowolony z ostatniego sezonu. Udało mi się zająć 4. miejsce w swojej klasie, w Pucharze Polski Pit Bike SM.  Nie ukrywam jednak, że podczas rywalizacji pomagało mi wiele osób. Zaczynając od trenerek Katanka Young Team, poprzez Friends Racing Team. Było naprawdę dużo emocji!Ten sezon nie był moim debiutem na pit bike, ale naprawdę sporo się działo. Miałem pierwszą poważną wywrotkę na pit bike w Radomiu. Na szczęście mój wspaniały mechanik, czyli tata bardzo szybko naprawił sprzęt. Spóźniony znalazłem się na starcie, ale i z ostatniego miejsca udało mi się ukończyć ten wyścig. Przygotowania do sezonu 2020 idą pełną parą!

Aktualnie uczestniczę w treningach, w nowej ekipie Friends Racing Team. Towarzyszy nam też Duszan Team.


Trenowaliśmy do tej pory dwa razy w tygodniu i ci co mnie znają to wiedzą, że mógłbym jeździć i ćwiczyć bez przerwy.

Planuje, także na ile czas i możliwości pozwolą szkolić się na placu, pod okiem pana Krzemienia. Oprócz treningu na pit bike staram się też ćwiczyć na siłowni. Pit Bike jaki mam obecnie jest marki YCF i jest wspaniały, dopieszczony przez tatę i trochę moją osobę. Siedzimy razem w warsztacie i uczę się mechaniki na tyle, abym z czasem mógł, także i ja wesprzeć kolegów i koleżanki z FRT. Planuje pozostać, przy swoim żółtym pit bike w następnym sezonie. Do zobaczenia!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook