opublikowano 11/06/2019 o godzinie 16:08:03, autor Olga Taraszka

Oliwier Kaźmierski: „Pit bike od razu mi się spodobały”Oliwier Kaźmierski #30 to triumfator I Rundy Pit Bike Cup w Głażewie w klasie STOCK 125. Choć rywalizacja o podium jest w tym sezonie bardzo wyrównana, to ten młody zawodnik zapowiada, że od dawna dużo trenuje i da z siebie 100%!

 Nie możesz się już doczekać II rundy?
Oliwier Kaźmierski:
Zdecydowanie tak. Nie mogę się już doczekać II rundy. Bardzo lubię jeździć na torze w Głażewie i dość często na nim trenuję. W szczególności teraz, przed II rundą.

Sezon rozpoczął się dla Ciebie znakomicie…
Oliwier:
Po pierwszej rundzie Pit Bike Cup w Głażewie jestem bardzo zadowolony. Tor był bardzo dobrze przygotowany i nigdy nie zapomnę tych udanych zawodów. Nie spodziewałem się, że uda mi się zająć pierwsze miejsce, ale też dużo trenowałem, przed zawodami i to poskutkowało.Wspominałeś, że pierwszy raz wsiadłeś na pit bike, kiedy pojechałeś na wypożyczalnię. Pamiętasz jeszcze ten moment?
Oliwier:
Bardzo dobrze pamiętam ten moment, gdy pierwszy raz wsiadłem na pit bike. Było bardzo ciekawie i od razu mi się one spodobały. Pomysł żeby wystartować w zawodach pojawił się po zobaczeniu ich na żywo. Spodobały mi się bardzo. Ten cały klimat i atmosfera, wtedy podjąłem decyzję o tym żeby w nich wystartować.

Masz już jakąś strategię na rundę czerwcową?
Oliwier:
Nie mam jeszcze żadnej strategii na 23 czerwca. Po prostu wiem, że muszę pojechać na 100 procent!

Dzięki za rozmowę i powodzenia.
Oliwier:
Dziękuję, do zobaczenia.


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook