opublikowano 01/03/2018 o godzinie 22:23:12, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika – YCF Pilot F125 – opinia


Swojego pierwszego pit bike`a zakupiłem w 2016 roku. Był nim YCF Pilot F125 z 2015 roku. Jeździłem nim w zawodach przez 2 sezony. Nigdy mnie nie zawiódł, a na zawodach zawsze dojechałem nim do końca.


Motocykl ma swoje zalety, ale ma też kilka wad. Do zalet można zaliczyć oczywiście: bezawaryjność, idealne zawieszenie, wygodę jazdy oraz wytrzymałość ramy, części, itd. Jeżeli można nazwać to wadą, to na pewno brak regulacji przedniego zawieszenia. Moim zdaniem jest to bardzo dobry motocykl, zarówno dla osób początkujących, jak i tych z doświadczeniem. Myślę, że z czystym sumieniem mogę go polecić.

#Zima295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook