opublikowano 15/03/2018 o godzinie 21:31:51, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika – YCF Arena - wrażenia z jazdyJuż 25 marca nastąpi oficjalne otwarcie YCF Arena! Tymczasem Kamil Zima #295, dzieli się z nami swoimi wrażeniami, po testowych jazdach na tym nowym obiekcie!


YCF Arena jest to idealne miejsce dla każdej osoby posiadającej pit bike'a, gdzie zimą, bądź w niekorzystną pogodę można solidnie potrenować! Tor jest w kształcie litery "L", bardzo techniczny, mający ciasne zakręty, hopki oraz niedługie proste. Jest to miejsce, w którym można bardzo dobrze ćwiczyć technikę jazdy. Tor jest naprawdę dla każdego! Zarówno wymagający, jak i mało doświadczeni riderzy z pewnością będą zachwyceni jazdą. Polecam serdecznie odwiedzić to miejsce. Sezon za chwilę się zaczyna, dlatego sprawdzone miejsce do treningów to podstawa!

Zima #295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook