opublikowano 14/06/2018 o godzinie 23:03:04, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika - #TorGłażewo i II Runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup!
II Runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup już za nami. Co tu dużo mówić… było extra! Choć po ciężkiej walce, zająłem nie najlepsze miejsce to i tak jestem zadowolony.


Organizacja zawodów była, jak zawsze na najwyższym poziomie, a przygotowanie toru po prostu było idealne. W sobotę, dzień przed zawodami mogliśmy potrenować na rodzinnym pikniku, dzięki czemu, zarówno ja, jak i inni zawodnicy podszkoliliśmy swoją technikę. Podczas, gdy nie jeździłem, niezwykle emocjonujące zmagania rozgrywały się, także w innych klasach. Cieszę się, że mogłem podziwiać bardziej doświadczonych zawodników, takich jak trener Marcin Wójcik, który myślę, że nie tylko dla mnie jest autorytetem. Jestem pozytywnie zmotywowany do treningów, przed następną rundą i jak zawsze będę dawał z siebie wszystko! Do zobaczenia!

Zima #295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook