opublikowano 10/05/2018 o godzinie 22:35:55, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika - tor w Cekcynie!1 maja wszyscy mogliśmy uczestniczyć w akcji charytatywnej, która odbyła się na torze motocrossowym w Cekcynie. Każdy mógł spróbować tam swoich sił na pit bike. Osoby, które mają własne motory, zostały podzielone na kilka grup: Pit bike, MX 65, MX 85 oraz OPEN, w których ścigaliśmy się po całym torze przez kilka minut. Sam tor składa się z kilku zakrętów, długich skoków oraz długich prostych. To miejsce bardzo przypadło mi do gustu i jeździło mi się tam naprawdę super! Nie wiedziałem, że mojego pita stać na takie skakanie i dopiero teraz poznałem jego możliwości. Sama impreza była bardzo dobrze zorganizowana i mam nadzieję, że dzięki temu Zosia, czyli dziewczynka, na którą były zbierane fundusze, będzie zdrowa dzięki nam wszystkim!

Zima #295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook