opublikowano 13/04/2018 o godzinie 07:42:08, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika – szkolenie z Marcinem WójcikiemTreningi z panem Marcinem Wójcikiem są dla mnie naprawdę ważne. Wnoszą duże bezpieczeństwo na torze i można dzięki nim dobrze się wyszkolić.


Pan Marcin daje nam dokładne wskazówki, zwraca uwagę na technikę jazdy oraz nasze bezpieczeństwo. Ustawienie łokci, wystawienie nogi w zakręcie, trzymanie motocykla nogami, bądź prawie ciągła pozycja stojąca, to to, czego najczęściej uczymy się na spotkaniach z nim. Jest to podstawą bezpiecznej, a zarazem zdecydowanie szybszej i pewniejszej jazdy na torze. Jedną z ważniejszych rzeczy jest pożądana rozgrzewka, przed wyjazdem na tor. Pan Marcin, przy okazji uczy nas o tym, że wsiadając na motor, trzeba jeździć w odpowiednim stroju, który nas chroni. Wskazówki pana Marcina, nie tylko odnoszą się do zawodnika, ale również do sprzętu, na którym jeździmy. Zwraca uwagę na dobre ustawienie dźwigni od biegów, hamulców, sprzęgła, itp. Wzbogaca nas to o dodatkową wiedzę na temat bezpieczeństwa na torze. Po treningach pan Marcin zawsze powtarza nam o odpowiedniej obsłudze naszych motocykli!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook