opublikowano 08/03/2018 o godzinie 14:26:32, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika – plan przygotowań do sezonuDo pierwszych zawodów pozostało coraz mniej czasu, dlatego warto zwiększyć intensywność swoich treningów. Jazda motorem to jedno, ale równie ważne są aktywności poprawiające ogólną kondycję, takie jak bieganie, czy jazda na rowerze…


Powoli kończy się zima, więc pora intensywniej zabrać się do pracy i przygotowań do nowego sezonu! Przez ostatnie miesiące trenowałem w domu, jeździłem na rowerze oraz biegałem. Kilka razy udało mi się wyjechać na YCF ARENĘ, na którą przy okazji serdecznie zapraszam. Zimą zawsze staram się, żeby nie stracić kondycji i na wiosnę, być gotowym na ostry trening. Z racji tego, że powoli zaczyna się ocieplać, mam zamiar zacząć jeździć motorem minimum kilka razy w tygodniu oraz cały czas biegać i jeździć rowerem! Wielką zmianą w moim przypadku, będzie wymiana motoru na YCF Factory SP2 2018, co będzie dla mnie wielkim wyzwaniem. Mam nadzieję, że do czasu pierwszych zawodów będę doskonale przygotowany.

Zima #295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook