opublikowano 22/03/2018 o godzinie 20:18:35, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika - Odliczanie do zawodów w Głażewie!Tor w Głażewie to tak naprawdę kilka torów pit bike, zróżnicowanych poziomem trudności. Trzy z nich to tory do nauki. Jeden z nich jest bardzo techniczny i wymaga dużo umiejętności, żeby pokonać go poprawnie...

 
Jest też tor główny, na którym organizowane są zawody i większość zawodników (w tym ja) trenujemy na nim często. Jest on najbardziej wymagający i największy ze wszystkich. Można na nim naprawdę mocno poszaleć! Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia motocykli.

Jak mogliśmy zauważyć, została opublikowana data pierwszych zawodów w Głażewie. Są to z pewnością najbardziej wyczekiwane zawody dla wielu pit biker`ów. Moją ulubioną dyscypliną jest Cross Country, ale Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup też lubię i chętnie w nim uczestnicę. Bardzo aktywnie przygotowuję się zawsze na to wydarzenie i jest ono dla mnie ważne. Od przyszłego tygodnia mam zamiar zwiększyć intensywność swoich treningów. Od tego sezonu będę jeździł na nowym motorze, wobec czego muszę się dobrze przygotować do pierwszych zawodów, które już 15.04. Polecam spróbować każdemu, na pewno nie będziecie żałować! Takie zawody pozwalają się sprawdzić i dużo nauczyć. Oprócz rywalizacji wszyscy się integrujemy, co myślę, że też jest bardzo ważne.

#Zima295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook