opublikowano 05/07/2018 o godzinie 20:47:02, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika – Motowakacje
Wakacje to super czas, kiedy nareszcie w 100% można poświęcić się treningom! To dla mnie bardzo ważne, żeby nieustannie robić progres i pracować nad poszczególnymi elementami jazdy, dlatego z pewnością aktywnie wykorzystam najbliższe dwa miesiące.

Aktualnie trenuję pod okiem mojego trenera. Myślę, że to bardzo ważne, by konsultować z kimś swój plan treningowy i wspólnie analizować to, nad czym trzeba dalej pracować. W sumie jeździmy na tor około 3 razy w tygodniu. Dzięki temu jestem bardziej świadomy swojej postawy na motocyklu i mogę ćwiczyć odpowiednią koordynację ruchów. Wiem też, kiedy lepiej pojechać szeroko, a kiedy wąsko. Dodatkowym atutem wakacji jest też to, że mogę poświecić więcej czasu na poprawę swojej ogólnej kondycji. To doskonały okres, by spróbować też innych sportów, takich jak: pływanie, jazda rowerem, granie w piłkę nożną ze znajomymi, czy też bieganie! Dajcie znać, czy też w najbliższym czasie planujecie zwiększyć częstotliwość jazdy motocyklem i jakie macie plany na letni wypoczynek!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook