opublikowano 04/05/2018 o godzinie 15:42:28, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika - Jak nie dać się zaskoczyć w trakcie zawodów!
Kupując swojego pitbike'a warto pomyśleć o wyposażeniu go w części zapasowe. Gdy startujemy w zawodach, wszystko może się wydarzyć.


Złamanie klamki od sprzęgła lub hamulca, czy uszkodzenie dętki to najczęstsze z „usterek”. Będąc jednak odpowiednio przygotowanym, wszystkiemu bardzo szybko idzie zaradzić. To właśnie najbardziej lubię w pit bike - są w zasadzie bezawaryjne i w prosty sposób, można zapobiec „problemom technicznym”. Wracając jednak do tematu części zapasowych… na wszelki wypadek polecam też mieć ze sobą świecę zapłonową, linkę do sprzęgła, czy filtr powietrza. Przechodząc dalej, w trosce o bezpieczną jazdę, pamiętajmy także o regularnej wymienianie oleju silnikowego! Warto to robić, co 5-10 miesięcy. Ważną sprawą jest też kontrola oleju w przednim zawieszeniu - w przypadku nowego motocykla wymieniamy go po 5 miesiącach, z czasem wystarczy po około 20 miesiącach.

#Zima 295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook