opublikowano 19/04/2018 o godzinie 21:30:01, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika – I Runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018!W minioną sobotę odbyła się I Runda - Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018. To były moje pierwsze zawody na nowym sprzęcie, w mocniejszej klasie. Ścigałem się na YCF Factory SP2 150, w klasie Stock 150 MX
.

Po bardzo dużej rywalizacji z zawodnikami udało mi się zdobyć 4 miejsce. Jest to „ulubione” miejsce każdego zawodnika, ale ja jestem z tego bardzo zadowolony! Fakt jest taki, że nie miałem wcześniej zbyt wiele czasu, na opanowanie motoru, ponieważ jest naprawdę mocny. Tor do zawodów był przygotowany idealnie, a mój motocykl spisał się na medal i nie było z nim żadnych problemów. Organizację zawodów oceniam też jak najbardziej na plus. Tę rundę mogę uznać za udaną, ponieważ bardzo dobrze mi się jeździło, zarówno na tym torze, jak i na nowej maszynie. Muszę również podkreślić, że głośni kibicie dawali mi bardzo dużo wiary w siebie! Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych zawodach!

Zima #295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook