opublikowano 22/02/2018 o godzinie 11:14:58, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika cz. 6 - Co musisz wiedzieć o Cross CountryCross Country, czyli Mistrzostwa Cross Country Pomorza Zachodniego dla pit bike`ów, są to zawody dwudniowe organizowane w całej strefie Pomorza Zachodniego. W zeszłym roku odbywały się one, w takich miastach jak - Wronki, Czaplinek, Kalisz Pomorski, Mielno oraz Mirosławiec.

W przypadku zawodników na pitbike'ach, jeździmy okrążenie zapoznawcze, a później 30 minut ciągłego wyścigu. Jesteśmy podzieleni na dwie klasy - Pitbike Senior oraz Pitbike Junior. Niedawno dowiedziałem się również, że w sezonie 2018, będzie dodana nowa klasa, dedykowana osobom jeżdżącym na motocyklach, zwanymi Bigy. Z mojego doświadczenia cykl Cross Country jest dla osób, które są wytrwałe i mają dobrą kondycję. Jazda w tak długim czasie jest nie lada wyzwaniem, ponieważ tory są naprawdę wymagające! W tej formie zawodów mam zamiar startować już 3 sezon, gdyż bardzo mi się ona podoba. Chciałbym wszystkich zachęcić do udziału w Cross Country i mam nadzieję, że widzimy się w tym sezonie!

#Zima295 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook