opublikowano 09/02/2018 o godzinie 12:20:11, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika cz. 5 - Gdzie warto planować starty
Moim planem na sezon 2018 jest kontynuować dalszą passę w Mistrzostwach Pomorza Zachodniego w Cross Country oraz zaliczyć start w nowej dla mnie klasie Junior w zawodach w Głażewie. W minionym sezonie najlepiej jeździło mi się na torze w Czaplinku oraz we Wronkach. Niestety, podczas jednej z rund w Czaplinku miałem problem z motorem, przez co ledwo przejechałem kilka okrążeń. Pozostałe zawody uważam za udane! W Czaplinku jest tor, na którym są podjazdy, zjazdy, piach oraz skoki, czyli ścieżka, który wymaga wytrzymałości, sprawności fizycznej, a zarazem umiejętności. Z kolei we Wronkach, jest bardzo dużo piachu, w którym jechało się bardzo ciężko i to mi się najbardziej podobało. Czuję się na tego typu torach jak ryba w wodzie. Osobiście najlepiej mi się trenuje na torze w Chełmnie oraz Głażewie. W zimę serdecznie polecam trenować na hali YCF ARENA, gdzie można polepszyć technikę, żeby na wiosnę, można było się na nowo ścigać!

#Zima295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook