opublikowano 02/02/2018 o godzinie 20:29:19, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika - cz. 4 Wspomnienie pierwszych zawodów

Nie liczyły się wtedy jeszcze dla mnie miejsca na podium. Chodziło przede wszystkim o świetną zabawę, zyskanie nowego doświadczenia. Atmosfera rywalizacji, ludzie, perspektywa zwiedzania różnych torów i miejsc sprawiły, że od razu planowałem zapisać się na następne starty…

Moje pierwsze zawody odbyły się w sezonie 2016 w miejscowości Czaplinek. Postanowiłem w nich wystartować zaledwie po pół roku trenowania, dlatego z założenia nie jechałem pod presją zwycięstwa, tylko po to, żeby się dobrze bawić i je ukończyć. Nie liczyły się dla mnie wtedy jeszcze miejsca na podium, tylko przede wszystkim doskonała zabawa, zyskanie nowego doświadczenia. Atmosfera rywalizacji, ludzie, perspektywa zwiedzania różnych torów i miejsc sprawiły, że od razu planowałem zapisać się na następne starty. To super sprawa poznawać nowych znajomych, z którymi można dzielić swoją pasję. Od 2017 roku zacząłem poważniej podchodzić do zawodów i udało mi się nawet zdobyć pierwsze tam osiągnięcia. Osoby, które chcą zacząć startować w zawodach, muszą wiedzieć, że rzeczy, które są obowiązkowe to: kask, gogle, buty crossowe, ochraniacz na kręgosłup i na ciało, rękawiczki, ochraniacze na piszczele. Niezbędnymi rzeczami są jeszcze dokumenty, pieniążki, jedzenie, napoje, czy mata środowiskowa. Ważnymi przedmioty, które przyda się zabrać, są z pewnością, niektóre części do pita oraz narzędzia (do małych napraw, przy motorze). Ponadto polecam wyposażyć się w parasol, czapkę, okulary przeciwsłoneczne, stolik i krzesła. Oczywiście nie można, także zapomnieć o pozytywnym nastawieniu i szerokim uśmiechu!

#Zima295
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook