opublikowano 25/01/2018 o godzinie 21:32:46, autor Kamil Zima, Olga

Okiem zawodnika - cz. 3 Jak zapobiec zjazdowi ... formy
Nie da się ukryć, że sezon zimowy to czas, kiedy trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nie zapominajmy jednak o tym, że już teraz możemy zadbać o to, by utrzymać dobą formę i skutecznie przygotować się do pierwszych zawodów. Jak to zrobić i od czego zacząć - opowiada Kamil Zima.


Moim sposobem na przetrwanie zimy jest nic innego jak ciągła aktywność fizyczna! Raz na 2 tygodnie udaje mi się jeździć na torze krytym. Jest tam naprawdę wielki fun z jazdy i przy okazji można doskonalić swoje umiejętności. Miejsce, w którym jeżdżę, jest torem bardzo technicznym, dlatego tym bardziej cieszę się, że regularnie mogę na nim trenować. Najważniejsze jest to, żeby nie wyjść z formy i nieustannie starać się robić progres. Zimą treningi na motorze to jednak nie wszystko! Poza nimi staram się też regularnie wprowadzać aktywności uzupełniające, takie jak bieganie, czy basen.

#Zima295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook