opublikowano 18/01/2018 o godzinie 20:47:16, autor Kamil Zima, Olga

Okiem zawodnika - cz.2 Przyjaźń nabiera rozpędu na torzePit bike to nie jest po prostu zwykła rywalizacja – czuje się to, że jesteśmy społecznością, w której jak coś się dzieje to nigdy nikt nikogo nie zostawi!


Wiadomą sprawą jest, że podczas zawodów walczymy o jak najlepsze lokaty i dążymy do zaprezentowania się od dobrej strony… W momencie, gdy zjedziemy do miejsc parkingowych, nie ma już jednak miejsca na złowrogie spojrzenia i zawsze zbijemy przysłowiowego „żółwika”. Za każdym razem wymieniamy się też wrażeniami i uwagami. W tym miejscu chciałbym ogromnie pozdrowić Kajtka i Antka - są to zawodnicy, z którymi często dzielimy się doświadczeniem i nie tylko. Kajetana poznałem w sezonie 2016 i się mega zaprzyjaźniliśmy, dzięki czemu wspólne rozmowy o motocrossie to dla nas codzienność. Z kolei z Antonim pierwszy raz rozmawialiśmy w sezonie 2017 i do teraz wspominamy wiele zawodów i treningów. Pasja łączy, dlatego z pewnością warto ją rozwijać i nieustannie otwierać się na nowe znajomości.

#Zima295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook