opublikowano 11/01/2018 o godzinie 21:07:24, autor Kamil Zima, Olga

Okiem zawodnika - cz.1 Kilka słów o wsparciuWsparcie rodziny oraz znajomych jest dla zawodnika połową sukcesu. Może mieć ono podłoże emocjonalne oraz tak, jak w moim przypadku - również finansowe. Jestem osobą niepełnoletnią, więc dzięki rodzinie i znajomym mam zawsze przygotowany motocykl do zawodów. Wymiana poszczególnych części pita, opon, które się zużywają, zakup nowego stroju – nie byłyby możliwe, gdyby najbliżsi nie podzielali mojej pasji. Chciałbym jednak podkreślić, że z perspektywy zawodnika najważniejsze jest to, że po prostu są i kibicują. Towarzyszą mi na każdych zawodach, trzymają kciuki, mówią dobre słowo. Kręcąca się łza szczęścia w oku mamy, gdy wchodzę na podium, przybicie piątki przez tatę i znajomych - są to chwilę, dla których warto walczyć! Dlatego dalej będę starał się być coraz lepszym i lepszym.

#Zima295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook