opublikowano 21/06/2018 o godzinie 22:09:27, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika - Cross Country w Ostródzie!16.06 odbył się Puchar Wójta Gminy Ostórda w Cross Country i cieszę się niezmiernie, że mogliśmy wziąć w nim udział! Tor był zróżnicowany, pojawiło się trochę podjazdów i zjazdów w lesie. Ponadto nie zabrakło sporo piachu, hopek, prostych oraz zakrętów. Jednym słowem każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Bardzo dobre przygotowanie toru, organizacja zawodów oraz zacięta rywalizacja z kolegami, dała mi 3 miejsce. Jestem bardzo zadowolony z tego rezultatu i mam nadzieję, że w przyszłości będę miał jeszcze okazję sprawdzić się w tego typu zawodach. Polecam każdemu!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook