opublikowano 05/04/2018 o godzinie 19:21:51, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika - Co zabrać ze sobą na zawody!Prędzej, czy później przychodzi ten moment, kiedy chcemy wystartować w swoich pierwszych zawodach. Często jednak nie wiemy co ze sobą na nie zabrać lub co warto tego dnia mieć ze sobą. O tym dzisiaj Kamil Zima #295!


W tym artykule chciałbym poruszyć temat tego, co jest obowiązkowe, a co warto ze sobą zabrać, zarówno na pierwsze, jak i każde następne zawody. Najważniejszymi rzeczami, oprócz oczywiście motoru jest kask, buty motocrossowe, ochraniacze na klatkę, łokcie i kolana oraz specjalny strój na motocykl. Następnie są to części zapasowe do pit bike`a, typu dźwignie hamulcowe i sprzęgła, które można podczas jazdy złamać. Dochodzą do tego świece zapłonowe, łańcuch, opony, dętki, smary oraz olej. Narzędzia, czyli np. pompka, śrubokręty, klucze różnego typu, młotek, itd. to kolejna rzecz, która jest obowiązkowa, ponieważ bez tego, nic nie można zrobić przy motorze. Oprócz tego potrzebujemy także mate środowiskową, dokumenty i paliwo. A! Zapomniałbym! Oczywiście najważniejsze to dobry humor, pozytywne nastawienie i głośni kibice!

Zima #295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook