opublikowano 27/04/2018 o godzinie 17:48:34, autor Kamil Zima

Okiem zawodnika - Aktualizacja planu treningowegoMinęło już trochę czasu od pierwszej rundy Bud-Rem-Stal PitBike Cup 2018 i powoli zbliżamy się do następnej. Po drodze czekają mnie jeszcze Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w CC. Zobaczymy, jak mi pójdzie! Nie ukrywam, że od tego roku zacząłem bardziej przykładać się, zarówno do treningów na motorze, jak i biegania oraz jeżdżenia rowerem. Wydaje mi się, że da mi to bardzo dużo, dzięki czemu będę mógł być szybszy i przełoży się to na osiągnięcia. Przede mną jeszcze dużo pracy, ale mam nadzieję, że przyda mi się to i będę mógł się dalej rozwijać!

Zima #295


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook