opublikowano 27/09/2019 o godzinie 13:06:44, autor Żaneta Lipińska

Okiem Sila: Sezon Pucharu Polski Pit Bike SM

Ostania runda Pit Bike zbliża się wielkimi krokami. Cały team nie może się doczekać rywalizacji na torze, która jak zawsze zapowiada się emocjonująco.

Piotr Kuptel, menadżer oraz trener SIL Academy

W klasie Stock 90 mamy walkę o trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, gdzie kibicujemy Kubie Stankiewiczowi. W klasie Stock 125 powinniśmy zobaczyć walkę na łokcie między czołową trójką, którą rozdziela tylko kilka punktów. Mamy nadzieję że zwycięsko wyjdzie z niej Kacper Raniszewski z Katanka Young Team. Mam nadzieję zobaczyć Daniela Blina, na bardziej dostosowanym pod niego motocyklu, czy będzie miał szansę kąsać Milana Pawelca? Jak na pit bike odnajdzie się ponadgabarytowy Mateusz Wąsowski? Długo moglibyśmy jeszcze tak wymieniać.

Z ramienia naszej świeżo utworzonej, skupionej na rozwoju młodzieży, szkółki SIL Academy, zobaczymy Leona i Antosia w jazdach pokazowych, a w Stock 150 wystartuje Jan Biniewicz. Sezon upływa nam pod znakiem bacznej obserwacji innych teamów i szkółek klasy Pit Bike. Staramy się wyciągać wnioski i pracujemy nad planem szerszego zaistnienia w tych rozgrywkach w przyszłych latach. Wierzymy mocno że nasza szkoła będzie mocnym punktem na mapie Polski w kontekście rozwoju motorsportu od najmłodszych lat.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook