opublikowano 03/07/2018 o godzinie 20:06:01, autor Olga Taraszka

Ogromne emocje coraz bliżej!Do III rundy Pucharu Polski Pit Bike SM pozostało zaledwie 5 dni! Zanim jednak ogromne emocje rozkręcą się na dobre, pytamy tryumfatorów ostatniego startu w Toruniu o ich nastawienie do najbliższej rywalizacji!


Zarówno podczas I, jak i II rundy Pucharu Polski Pit Bike SM w kategorii pit ladies niedościgniona była Monika Jaworska. Trzeba też zaznaczyć, że w tym sezonie frekwencja w rywalizacji kobiet jest zdecydowanie większa w porównaniu do poprzednich lat. -Muszę przyznać, że do każdej kolejnej rundy z nicierpliwością odliczam dni – mówi Monika Jaworska. -Nie mogę się już doczekać, co dzieciaki z naszej szkółki pokażą tym razem w Koszalinie! Nikt z nas nie był wcześniej na tym torze, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mieć okazję potrenować na tym obiekcie. Możecie być pewni, że przyjadę z pozytywnym nastawieniem! Wiem też, że wszyscy będziemy się dobrze bawić, w miłej atmosferze. Jeśli chodzi o wyniki, to najbardziej skupiam się na naszych podopiecznych, za których mocno trzymam kciuki! – dodaje. Z kolei faworytem w kategorii Super Pit jest bez wątpienia Jakub Wróblewski, który w doskonałym stylu zakończył dotychczasowe zmagania. -Nastawienie przed kolejną rundą jest u mnie, jak zwykle bojowe i mam nadzieje, że dam radę powtórzyć wynik z pierwszych dwóch rund – opowiada Jakub Wróblewski. - Na torze w Koszalinie miałem okazje jeździć 10 lat temu na nitce sm, więc nie ukrywam, że będzie mało czasu na zaprzyjaźnienie się z geometrią toru… ale dam z siebie wszystko! Do zobaczenia w Koszalinie! – dodaje.W kategorii Stock 150 Junior, bez wątpienia jednym z pretendentów najwyższego stopnia podium jest Filip Janus, który miał okazję zaprezentować się w Koszalinie już w poprzednim sezonie. - Do Koszalina wracam z nadzieją przełamania złej passy, której tam doświadczyłem w minionych sezonach – zaznacza Filip Janus. -Tym razem jestem przygotowany na 101% i obiecuję, że dam z siebie wszystko w walce o zwycięstwo! – dodaje. Niezwykle emocjonująca będzie z pewnością, także rywalizacja w ramach kategorii Stock 150 Pro, której dominatorem w ostatnim czasie był Michał Budziaszek. -Koszalin wspominam bardzo dobrze – przyznaje Michał Budziaszek. -Tak naprawdę było to miejsce mojego przełamania i przyspieszenia na zawodach. Wobec tego nastawiam się na bardzo dobrą rywalizację, myślę, że będzie na co popatrzeć. Tor w Koszalinie jest torem mniej przyczepnym, dlatego liczę na to, że będzie to dobry pokaz umiejętności! – dodaje. III runda Pucharu Polski Pit Bike SM rozpocznie się, o godz. 13:00! Nie może Was podczas niej zabraknąć!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook