opublikowano 20/03/2018 o godzinie 09:22:47, autor Olga Taraszka

Oficjalny wjazd na YCF Arenę już w niedzielę!W imieniu YCF Polska serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie pierwszej w Polsce krytej hali off- road stworzonej z myślą o pit bike! Wydarzenie startuje o godz. 14. Do zobaczenia w Bielczynach!

-Tor jest zdecydowanie dla każdego! Jest on w kształcie litery „L”, bardzo techniczny, mający ciasne zakręty, hopki oraz niedługie proste. Jest to miejsce, gdzie można efektywnie szlifować swoją technikę jazdy – opowiada Kamil Zima, zawodnik.

*Uwaga! Podczas otwarcia nie będzie możliwości wypożyczenia sprzętu. Będzie to możliwe dopiero w normalnym trybie pracy hali: wtorek, czwartek lub weekendy.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook