opublikowano 24/04/2018 o godzinie 09:27:48, autor Olga Taraszka

Oficjalny trening Pucharu Polski Pit Bike!Już w najbliższą niedzielę odbędzie się oficjalny trening Pucharu Polski Pit Bike! Miejsce akcji – tor motocyklowy Stary Kisielin. Jazdy zaplanowano w godzinach 12:00-16:00. Trening poprowadzi Mistrz Europy Alpe Adria Supersport – Marek Szkopek! Nie może Was tam zabraknąć!


Oficjalny trening Pucharu Polski Pit Bike to idealne wydarzenie dla wszystkich głodnych jazdy! Uczestnicy będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności na picie, aż przez 4 godziny. Będzie też szansa sprawdzenia się na Time Attack. Każdy chętny otrzyma, także pakiet informacji dotyczących tegorocznych zawodów na asfalcie. Czeka też na nas wspólna sesja fotograficzna. Jednym słowem – będzie się działo! Na treningu obecny będzie Mistrz Europy Alpe Adria Supersport – Marek Szkopek, który podczas jazd będzie służył swoją radą i udzielał cennych wskazówek.Zapisy: zaneta@otopit.pl
W tytule: Stary Kisielin 12:00
W treści: imię, nazwisko, data urodzenia, marka i model pit bike


Tego samego dnia odbędzie się bezpłatne szkolenie dla dzieci i młodzieży z klubu MX Otopit Toruń, w godz. 8:00-10:00, które również poprowadzi Marek Szkopek.

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook