opublikowano 24/02/2020 o godzinie 12:12:14, autor Żaneta Lipińska

Odliczamy do Warsaw Motorcycle Show! [HARMONOGRAM JAZD TESTOWYCH]

Po raz drugi na Warsaw Motorcycle Show jedna z największych stref targowych poświęcona zostanie nadziei polskiego motorsportu! Minimotocykle pit bike to propozycja dla całych rodzin.

 

Darmowe jazdy testowe na motocyklach elektrycznych, zarówno dla kilkulatków, jak i nieco starszych fanów dwóch kółek, konkursy, strefa atrakcji dla dzieci,  wywiady z zawodnikami- zarówno młodymi gwiazdami, jak i tymi z nagłówków branżowych pism. Marek Szopek, Daniel Blin, Mateusz Hulewicz, Dominika 333 Orlik, Joanna Miller, Piotr Kajrys czy Dawid Zaremba, będą z nami podczas Warsaw Motorcycle Show.

Na miejscu nie tylko będzie można dowiedzieć się, jak postawić pierwsze motocyklowe kroki - będą z nami szkółki: Katanka, 3MM Racing, SIL Academy, Fabryka Mistrzów, ale i teamy zawodnicze. Dowiecie się jak wyglądają zawody, jak się do nich przygotować, dopytacie rodziców zaprawionych w bojach o bezpieczeństwo i szczegóły dyscypliny.

Na ponad tysiącu metrów kwadratowych znajdzie się także miejsce dla mediów związanych z pit bike. Będzie z nami PitBike.TV oraz Sabmar.TV odpowiedzialne za relacje na żywo z zawodów. 

Jeżeli macie znajomych, których dzieci chciałby spróbować jazdy na pit bike, koniecznie przekażcie im informacje o naszych jazdach i dyżurach szkółek i trenerów z całego kraju.

HARMONOGRAM JAZD TESTOWYCH
Strefa Pit Bike, hala D
Bezpłatne jazdy dla dzieci w wieku 3-10 lat


Sobota 7 marca 2020
Godz. 10:00 - 12:00 KATANKA YOUNG TEAM KRAKÓW
Godz. 12:00 - 14:00 MOTO-MUCHA & TOMEK WYSOCKI JAWORZNO
Godz. 14:00-16:00 MOTOCYKLON GNIEZNO
Godz. 16:00-18:00 SIL ACADEMY WARSZAWA

NIEDZIELA 8 marca 2020
Godz. 10:00 - 12:00 FABRYKA MISTRZÓW WARSZAWA
Godz. 12:00 - 14:00 MAREK SZKOPEK, TRENER MX OTOPIT TORUŃ
Godz. 14:00-16:00  KAROL KRUSZYŃSKI, TRENER MX OTOPIT TORUŃ
Godz. 16:00-18:00  3MM RACING ACADEMY

Dzieci biorące udział w jazdach muszą na plac stawić się z opiekunem. Wszystkie potrzebne akcesoria będą udostępniane nieodpłatnie na miejscu.

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook