opublikowano 25/06/2019 o godzinie 10:51:41, autor Olga Taraszka

Odliczamy do III Rundy Pucharu Polski Pit Bike SM!Już za niespełna dwa tygodnie czeka nas trzeci przystanek Pucharu Polski Pit Bike SM 2019. Tym razem pora na Radom! To już półmetek tegorocznych zmagań na asflacie, dlatego z pewnością czeka nas emocjonująca rywalizacja i widowiskowa walka o kolejne punkty do generalnej klasyfikacji!


Już 6. lipca po raz kolejny zobaczymy zacięty pojedynek na asfalcie. Puchar Polski Pit Bike SM nabiera rozpędu, dlatego z pewnością będziemy świadkami emocjonujących wyścgiów. Już wkrótce przekonamy się, kto solidnie przepracował ostatnie tygodnie. Tymczasem przypominamy aktualną klasyfikację sezonu,  w poszczególnych klasach: 

STOCK 90
1. Maksymilian Pawełczak
2. Igor Teske
3. Jakub Stankiewicz

STOCK 125
1. Kacper Raniszewski
2. Wiktor Majchrowski
3. Mateusz Pasiuk

STOCK 150 JUNIOR
1. Milan Pawelec
2. Oleg Pawelec
3. Mateusz Molik

PIT LADIES
1.Dominika Orlik
2. Paulina Adamska
3. Anastazja Romantowska

STOCK 150
1. Mateusz Hulewicz
2. Sebastian Stach
3. Jakub Bajdalski 

SUPER PIT
1. Monika Jaworska
2. Mateusz Wąsowski
3. Mariusz Juszczak


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook