opublikowano 08/05/2018 o godzinie 22:11:09, autor Olga Taraszka

Odliczamy do I Rundy Pucharu Polski SM!
Już zaledwie 11 dni zostało do I Rundy Pucharu Polski Pit Bike Supermoto. Inauguracyjne starcie odbędzie się na Kartodromie w Bydgoszczy. Przypominamy, że minimalny wiek zawodników to 8 lat!

Wśród rywalizujących 19 maja nie zabraknie, między innymi Dominka Ziętary, czy Filipa Janusa. -Kartodrom w Bydgoszczy to mój ulubiony tor – przekonuje Dominik. -Lubię się na nim ścigać, ponieważ jest to tor bardzo szybki. Nastawiam się na walkę w swojej klasie o podium – dodaje. -Bydgoski Kartodrom to jeden z moich ulubionych torów – opowiada Filip Janus. - Myślę, że jak zwykle nie zabraknie mocnej rywalizacji, a koledzy z czołowej stawki nie zawiodą. Już nie mogę doczekać się dnia wyścigów! – dodaje. Z kolei w kategorii pit ladies swój start zapowiedziały, między innymi Daria Leba i Oliwia Rosińska. -Po zimowej przerwie od startów na otwartych torach bardzo się stresuje – przyznaje Daria. –Ostatni czas był dla mnie chwilą oddechu i odpoczynku od treningów. Do pierwszej rundy nie zostało już wiele czasu, jednak wybieramy się teraz na kilka porządnych treningów! – dodaje. -Na Kartdromie jeździ mi się naprawdę dobrze – zapewnia Oliwia. -Tor jest zawsze dobrze przygotowany. W Bydgoszczy jest również dobry asfalt, przez co opony świetniw się trzymają . Tor nie jest ani szybki, ani wolny. Są momenty gdzie zakręty są ciasne, ale zdarzają się i takie, które można przejechać z większą prędkością. Ogólnie tor na duży plus! – dodaje. Przypominamy, że zawody planowane są w godzinach 8:00-16:00.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook