opublikowano 28/12/2018 o godzinie 17:48:32, autor Olga Taraszka

Objawienie Roku: Oliwier Kaźmierski

Trzecia statuetka „Objawienie Roku” została przekazana na ręce Oliwiera Kaźmierskiego! W tym sezonie zaliczył on świetne starty w cyklu Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup i podbił tor w Głażewie! Jak zapowiada - nie spocznie teraz na laurach, a wyróżnienie to motywuje go do dalszej walki i treningów!
Jeździsz na pit bike już od dwóch lat… od czego zaczęła się Twoja pasja do tych dwóch kół?

-Zgadza się, moja pasja do pit bike zaczęła się dwa lata temu. Wszystko wzięło się od tego, że rodzice mieli mi kupić quada. W tym samym czasie patrzyłem na filmy o pit bike’ach i spodobały mi się te małe motorki! Pojechaliśmy na wypożyczalnie do Głażewa i tak zaimponowały mi te motocykle, że w rezultacie rodzice kupili mi jeden z nich. Myślę że, pit bike są super, ponieważ można na nich porządnie pośmigać. Nie są duże, a tory są idealnie do nich dostosowane.

Mogliśmy cię zobaczyć w tym sezonie, podczas cyklu Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie i nie da się ukryć, że dostarczyłeś nam ogromu emocji..
- Jestem bardzo szczęśliwy, że wszystkie rundy w Głażewie zakończyłem na podium! Trening przyniósł efekt i dzięki temu udało się odnotować dobre starty. Najbardziej wspominam pierwszą rundę. Jest dla mnie wyjątkowa ze względu na fakt, że po mimo kilku niegroźnych wywrotek udało mi się wywalczyć trzecie miejsce na podium!

Podczas Wielkiej Gali Pit Bike otrzymałeś tytuł Objawienia Roku, spodziewałeś się takiego wyróżnienia?
- Szczerze mówiąc, byłem bardzo zaskoczony, że dostałem taką nagrodę! Takie wyróżnienie bardzo mnie motywuje do dalszej walki i treningów. To zaszczyt znaleźć się w tak zacnym gronie!Czy innym znajomym ze szkolnej ławki polecałbyś pit bike? Jakie masz plany na następny sezon?
-Jak najbardziej polecam pit bike wszystkim znajomym! Te małe motocykle dostarczają super zabawy za naprawdę nieduże pieniądze. Co do planów na następny sezon to…. Nie chcę ich na razie zdradzać!

Oliwier Kaźmierski
ur. 27.06.2006r.
Miejsce treningów: tor Głażewo
Sezon 2018: Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook