opublikowano 10/02/2020 o godzinie 11:36:34, autor Olga Taraszka

Numery startowe 2020. Rezerwacja trwa
Podobnie, jak w poprzednich latach zawodnicy sportów motorowych mogą rezerwować i przedłużać swoje numery startowe, na każdy rozpoczynający się sezon. Zasady rezerwacji są niezmienne. Wszyscy zainteresowani powinni ją zrobić do końca lutego.


W pierwszej kolejności, należy zalogować się na stronie:  https://www.motoresults.pl/pl/strefa-zawodnika/login

Każdy zawodnik może sobie wybrać dowolny numer w danej dyscyplinie, pod warunkiem, że ten numer jest wolny. Dostępność wolnych numerów widać dopiero po zalogowaniu. Nie należy sugerować się zakładką "zajęte numery startowe". W zakładce "zajęte numery startowe" widnieją tylko te numery, które zawodnicy posiadali w roku 2019 (i mają status oczekujący) lub już sobie przedłużyli na rok 2020 (zajęty). 
 

Uwaga! Od 1 marca 2020r. numery ze statusem "oczekujący" wypadną do puli "wolnych" numerów i każdy będzie mógł je zarezerwować.

Warunkiem przystąpienia do zawodów, czy to off-road, czy na asfalcie jest rezerwacja numeru startowego. W zakładce ZAJĘTE NUMERY STARTOWE należy wybrać sezon 20 i klasę:
Supermoto | Puchar Polski | Pit Bike

Zawodnicy, którzy zapomnieli hasła, mogą uruchomić procedurę przypomnienia hasła w oknie logowania. Jeśli ktoś zapomniał też loginu, może go odzyskać wpisując w procedurze przypomnienia hasła swój e-mail.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook