opublikowano 27/01/2020 o godzinie 19:06:51, autor Olga Taraszka

Numery startowe 2020. Rezerwacja krok po kroku
Podobnie, jak w poprzednich latach zawodnicy sportów motorowych mogą rezerwować i przedłużać swoje numery startowe, na każdy rozpoczynający się sezon. Zasady rezerwacji są niezmienne. Wszyscy zainteresowani powinni ją zrobić do końca lutego.


W pierwszej kolejności, należy zalogować się na stronie:  https://www.motoresults.pl/pl/strefa-zawodnika/login

Każdy zawodnik może sobie wybrać dowolny numer w danej dyscyplinie, pod warunkiem, że ten numer jest wolny. Dostępność wolnych numerów widać dopiero po zalogowaniu. Nie należy sugerować się zakładką "zajęte numery startowe". W zakładce "zajęte numery startowe" widnieją tylko te numery, które zawodnicy posiadali w roku 2019 (i mają status oczekujący) lub już sobie przedłużyli na rok 2020 (zajęty). 


Uwaga! Od 1 marca 2020r. numery ze statusem "oczekujący" wypadną do puli "wolnych" numerów i każdy będzie mógł je zarezerwować.

Warunkiem przystąpienia do zawodów, czy to off-road, czy na asfalcie jest rezerwacja numeru startowego. W zakładce ZAJĘTE NUMERY STARTOWE należy wybrać sezon 20 i klasę:
Supermoto | Puchar Polski | Pit Bike

Zawodnicy, którzy zapomnieli hasła, mogą uruchomić procedurę przypomnienia hasła w oknie logowania. Jeśli ktoś zapomniał też loginu, może go odzyskać wpisując w procedurze przypomnienia hasła swój e-mail.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook