opublikowano 29/04/2018 o godzinie 08:47:39, autor Olga Taraszka

Nowy sezon, nowe cele - rozmawiamy z Michałem Budziaszkiem #36!Pomimo, że miniony sezon był jego debiutanckim, to mogliśmy oglądać go na podium Otwartych Mistrzostw Woj. Kujawsko-Pomorskiego Supermoto. O swojej pasji do pit bike, opowiada nam Michał Budziaszek #36!

Masz zaledwie 14 lat, a na swoim sportowym koncie już spore sukcesy – od czego zaczęła się Twoja pasja do pit bike?

- Pasją motocyklową zaraził mnie tata. Najbardziej lubię pit bike za to, że są dużo tańsze od dużych motocykli, a zabawa na nich jest nawet większa.

W minionym sezonie okazały się dla Ciebie bardzo udane IV i V runda Otwartych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wyjechałeś wtedy z I i II miejscem. W tym sezonie ponownie planujesz zawitać na te tory?
-Myślę, że tak. Planuje wziąć udział w pucharze polski pit bike, więc zawitam na te tory. Nie ukrywam jednak, że najlepiej jeździło mi się na torze w Poznaniu i był to najszybszy obiekt w Pucharze Polski Pit Bike Mrf. Ogólnie cały poprzedni sezon wspominam bardzo dobrze. Był to mój pierwszy sezon, dlatego tym bardziej jestem z niego zadowolony. Moja jazda była coraz szybsza, więc miałem szanse powalczyć czołowe pozycje.Trenujesz w drużynie Roszak Racing, śledząc Wasz profil na Facebooku, widać, że tworzycie zgrany team… 
- Tak naprawdę trenuje cały czas trenuje z chłopakami z Roszak Racing, dzięki możliwości treningów na torze gokartowym w Skawinie – SKW Racing Park. Oni sami zaczęli trenować od grudnia. Zazwyczaj jeździmy w 3-4 osoby, to super sposób na doskonalenie swoich umiejętności. Zapraszamy serdecznie na fun page Roszak Racing.

Jakie w ogóle stawiasz sobie cele na ten sezon, przygotowania, do jakich startów są Twoim numerem jeden?
- Przede wszystkim w tym sezonie liczy się dla mnie Puchar Polski Pit Bike Supermoto. Mam nadzieje, że będę jeździł w czołówce i zaliczę wiele udanych startów.

Dzięki za romowę.
- Dzięki.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook