opublikowano 27/12/2017 o godzinie 21:39:52, autor Olga

Nowy Rok, nowe wyzwania – podsuwamy Wam jedno z nich!Koniec grudnia to dobry moment na planowanie postanowień noworocznych. Naszym zdaniem jest tylko jedyny słuszny wybór w tej sytuacji. Poczytajcie opinie naszych zawodników i przekonajcie się sami, dlaczego w Nowym Roku warto spróbować jazdy na pit bike!


-W Nowym Roku warto spróbować jazdy na pit bike, ponieważ jest to nowe doświadczenie, a z Nowym Rokiem warto próbować nowych rzeczy – przekonuje Aleksandra Turno. - Ja uwielbiam pit bike za możliwość odcięcia się od świata i skupieniu się tylko na spożytkowaniu energii podczas jazdy. Wbrew pozorom jest to sport dla kobiet, ponieważ mogą one walczyć na równi z mężczyznami, niczym się od nich nie różnimy co często widać na torze – dodaje,

-Pity to naprawdę ekstra sprawa – zapewnia Adam Rembeza. -Jeśli ktoś się waha, czy kupić pita to zachęcam do tego, jak najbardziej. Sezon 2017 był zrobiony bardzo profesjonalnie, dlatego tym bardziej nie mogę się doczekać, co będzie w 2018. Dla mnie pity są odskocznia od codziennej monotonii, pozwalają na trochę szaleństwa i rywalizacji z innymi. Polecam każdemu pita oraz startowanie w zawodach w 2018 roku.

-Warto spróbować jazdy na pit bike, ponieważ sezon 2017 pokazał naprawdę wysoki poziom w organizowaniu zawodów – zauważa Jakub Kiliszek. -Wszystkie transmisje live, fotografowie, czy też sama organizacja zawodów były na niezwykle wysokim poziomie. Lubię pit bike za stosunek jakości i zabawy do ceny oraz jego wszechstronne zastosowanie (w moim przypadku jest to motocross cross country i supermoto) .W 2017r. pojawiło się wielu nowych zawodników, którzy podnieśli poziom zawodów, więc w 2018 to już w ogóle będzie armagedon!


Po takich rekomendacjach już chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości.. :-)


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook