opublikowano 06/02/2019 o godzinie 10:49:55, autor Olga Taraszka

Nowy przystanek Pucharu Polski Pit Bike SM: Radom
Tor w Radomiu to druga z nowych lokalizacji, która pojawi się w tym roku na mapie Pucharu Polski Pit Bike SM. Czego możemy spodziewać się na tym obiekcie? Przeglądamy parametry toru!


Ta informacja bez wątpienia ucieszyła wielu zawodników. To już jest pewne, III runda Pucharu Polski Pit Bike SM 2019 odbędzie się w Radomiu! Co na temat wspomnianego toru, powinny wiedzieć osoby, które do tej pory na nim nie były?

Długość pętli: 870m
Szerokość toru: 8m (poszerzona wzdłuż widowni do 25m)
Park maszyn: 35x67m

Tor w Radomiu z pewnością spektakularnie wypadłby w wyzwaniu ten years challenge. Obiekt ten jeszcze kilka lat temu przeszedł wiele modernizacji i prac remontowych. Dzięki temu obecnie mamy do dyspozycji jeden z najlepszych technicznie ośrodków w Polsce. W związku z tym jesteśmy przekonani, że już 6. lipca będziemy świadkami niezwykle emocjonującej rywalizacji, w wykonaniu małych motocykli! Już teraz zachęcamy, żeby dołączyć do wydarzenia na Facebooku: Puchar Polski Pit Bike SM 2019 I Radom Tymczasem zobaczcie, jak na torze w Radomiu jeszcze niedawno śmigała ekipa Pit Bike Kermit.
  


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook