opublikowano 18/12/2018 o godzinie 18:46:54, autor Żaneta Lipińska

Nowy numer gazetki Otopit już dostępny!

Drugi numer biuletnynu poświęconego dysyplinie pit bike już dostępny! Sprawdźcie, gdzie go zdobyć!

Numer 2018 podsumowujący cały sezon zmagań pit bike jest już dostępny. To szesnaście stron tylko i wyłącznie o naszej dysyplinie. Swoją premierę nowy numer miał podczas Wielkiej Gali Pit Bike w Toruniu, ale bardzo duży nakład pozwoli na kolportowanie pisma jeszcze przez kilka miesięcy. Gdzie je zdobyć? Gazeta będzie rozdawana podczas różnych wydarzeń i treningów pit bike, możecie też odwiedzić stacjonarny sklep PitBike.pl w Grębocinie przy ul. Spółdzielczej 8 i wziąć bezpłatnie swój egzemplarz w druku. Jeżeli prowadzisz sklep, salon, warsztat, chcesz udostępnić wydanie swoim klientom, odezwij się bezpośrenio do PitBike.pl

Jeśli zaś starczy Wam wersja elektroniczna, nic prostszego wystarczy pobrać e-wydanie ze strony toruńskiego klubu. Wystarczy kliknąć w zdjęcie okładki:
  


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook