opublikowano 29/12/2018 o godzinie 15:21:29, autor Olga Taraszka

Noworoczny rozkład jazdy na Canpol Extreme Chojnice
Podobnie, jak w poprzednim roku całą zimę będziemy spotykać się, by wspólnie trenować na hali Canpol Extreme Chojnice. Sezon na pit bike trwa cały rok, dlatego już teraz zapoznaj się z noworocznym rozkładem treningów!Harmonogram treningów:

6 stycznia, godz. 8-11:00
20 stycznia, godz. 8-11:00
2 lutego, godz. 8-11:00
17 lutego, godz. 8-11:00
3 marca, godz. 8-11:00


Zapisy na trening są obowiązkowe! Podczas treningu z reguły uczestnicy jeżdżą w sesjach 10/12 minutowych. Koszt treningu dla osób z własnym pitem to 50 zł/ 3 godz. Jazdy odbywają się w dwóch lub trzech grupach, które liczą do 10 uczestników. Przy 3 godzinnym treningu obowiązuje podział na dwie grupy uczestników. Przy 4 godzinnym treningu obowiązuje podział na trzy grupy uczestników.Jeśli nie masz własnego motocykla napisz na stronę Motokarton na Facebooku. Cena wynajmu to 250 zł za przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla. Głownie są to plastiki, klamki itp. ( od 30 do 110 zł w zależności od uszkodzonego elementu). Ilość motocykli ograniczona! Każda osoba, która chce wziąć udział w treningu również na własnym pit bike`ku proszona jest o przesłanie wiadomości na skrzynkę strony: Motokarton, aby zostać zapisanym na listę uczestników. W przypadku osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, osoby niezgłoszone mogą zostać niedopuszczone do treningu. Wszyscy uczestnicy proszeni są o zamontowanie zbiorniczków przelewowych do odmy i gaźnika.
  


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook