opublikowano 15/01/2020 o godzinie 10:46:02, autor Olga Taraszka

Nowe terminy treningów na torze Kormoran
Znamy terminy kolejnych treningów na torze Kormoran! Odbędą się one kolejno 26 stycznia oraz 2,15 i 23 lutego. To doskonała okazja do tego, żeby sprawdzić swoją formę, przed sezonem 2020.Od niedawna na mapie halowych treningów Pit Bike SM pojawił się Tor Kormoran. Olsztyński obiekt to dobra alternatywa, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych zawodników.

-Jest to 300-metrowa pętla o całkowicie asfaltowej nawierzchni oraz posiada bardzo zroznicowane sekcje – opowiada Miłosz Kurkul, organizator treningu. -Nie brakuje tu szybkiej sekcji z mocnym dohamowaniem i ostrymi zawrotami oraz tych ciasnych, które pozwalają sprawdzić umiejętności motoryczne zawodnika. Na to właśnie będziemy bardzo mocno kładli nacisk, ponieważ nawierzchnia na torze Kormoran w 100% oddaje zachowanie Pi tBike na "otwartym" torze wyścigowym, takim jak: Bydgoszcz, Toruń, Stary Kisielin – dodaje.

Trening na hali pozwala w bezpieczny i kontrolowany sposób uczyć się nowych umiejętności oraz zachowania na pit bike.
 - W przypadku dużego zainteresowania sukcesywnie będziemy zwiększać ilość treningów, a póki co wszystko na to wskazuje – mówi Miłosz. Nie zabraknie specjalnych grup dla najmłodszych oraz początkujących - dodaje.
 26 stycznia trening obędzie się w godzinach od 8 do 11.00. W zależności od stopnia zaawansowania jazdy na Pit Bike utworzone zostaną trzy grupy. Dana grupa będzie liczyć maxymalnie 7 osób. Jazdy odbywać się będą w sesjach 10-minutowych.

A - grupa Fast
B - grupa Medium
C - grupa Slow


KOSZT TRENINGU
Cena: 100 PLN z własnym Pit Bike
Cena: 300 PLN z wynajętym PIt Bike (cena całkowita)

Zapisy są obowiązkowe. Z racji ograniczonej ilości miejsc wydarzenie jest płatne góry.
https://torkormoranv2.konfeo.com/pl/groups?fbclid=IwAR2Q76d45aov-RJMDp-y63e0h9A5LK3GNL-hn7Y-ALEZgDiQUvKEwOl84AU

Uwaga!
Jazda na własnym Pit Bike tylko z elementami zabezpieczającymi podnóżki, dźwignie zmiany biegów, hamulca nożnego, końcówki kierownicy.

Dodatkowych informacji udziela organizator: Miłosz Kurkul. Kolejne wydarzenia, można znaleźć na FB pod haslem: pit bike tor Kormoran.
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook