opublikowano 09/02/2018 o godzinie 12:03:27, autor Olga

Nowe miejsce na polskiej mapie pit bike!
Na polskiej mapie pit bike pojawiło się nowe miejsce! Zobacz, gdzie od teraz możesz się sprawdzić.


Z przyjemnością informujemy, że na mapie Polski przybyło jeszcze jedno Pit Bike`owe miejsce! Jest to Kryty Tor Kartingowy CARTMAX w Lublinie. Od 2 tygodni, można tam korzystać z 7 pitów MRF (3x TTR120, 3x TTR140 i 1x 80runner) i uczestniczyć, we wspólnych jazdach i treningach. Trening standardowo trwa jedną godzinę, w sesjach po 15 minut kosztuje 130zł. Tor na treningi pit bike dostępny jest w przypadku, kiedy zbierze się grupa 5-cio osobowa od poniedziałku do czwartku oraz 6-cio osobowa od piątku do niedzieli. Tor jest długości 350m, bardzo techniczny z przewagą lewych zakrętów - idealnych do slide'ów!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook