opublikowano 04/01/2018 o godzinie 17:23:02, autor Olga

Nowa siedziba Pitbike.pl i moc niespodzianek!
Największy sklep pit bike w naszym kraju zmienia lokalizacje. Nowa siedziba od teraz będzie znajdować się w Grębocinie, przy ul. Spółdzielczej 8. Oficjalne otwarcie już jutro, o godz. 19.

Warto pojawić się w tym inauguracyjnym dniu, gdyż dla wszystkich klientów przewidziano wyjątkowe niespodzianki. Do każdego zakupu zostaną dołączone kubki, koszulki, poduszki, breloczki, a przy nabyciu pit bike`a – kask lub gogle.

Polecamy odwiedzić nową siedzibę Pitbike.pl, jednak nie tylko ze względu na atrakcyjne gratisy. Na miejscu obecny też będzie gość specjalny, w postaci gwiazdy motosportu. Kto nią będzie? Przekonajcie się sami!


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook