opublikowano 06/03/2018 o godzinie 09:11:42, autor Olga

Niedzielny trening w Chojnicach!Już w najbliższą niedzielę w Chojnicach, odbędą się kolejne jazdy wolne! Tym razem trening zaplanowano, w godz. 9.00-12.00. Dzieci zaczynające jazdę na pit bike, będą mogły jeździć od godziny 8.00.


Podczas treningu jazdy odbywają się w sesjach 12 minutowych. Koszt treningu dla osób z własnym motocyklem uzależniony jest od ilości uczestników wydarzenia:
60 zł - 6 osób,
50zł - 7-9 osób,
40zł - 10 i więcej.
Na miejscu nastąpi podział w zależności od ilości osób i stopnia zaawansowania na grupy.

Dla osób nie posiadających własnego pit bike`a istnieje możliwość wynajęcia motocykla.
Cena wynajmu to 240 zł za przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla.

Miejsce spotkania -> Canpol Extreme Chojnice (koło marketu Lidl Chojnice ul. Bytowska)

Szczegółowe informacje, na Facebooku wydarzenia  Jazdy wolne - Chojnice


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook