opublikowano 28/12/2019 o godzinie 12:13:35, autor Olga Taraszka

Niedziela z Motokarton RacingJuż jutro odbędzie się kolejny trening pit bike na torze Canpol Extreme Chojnice. Jazdy zaplanowane są w godzinach od 8-14:00. W motorspotaniu mogą wziąć udział, zarówno dorośli, jak i młodzi riderzy.


Jeżeli dany uczestnik nie posiada motocykla, powinien zarejestrować się na wydarzenie z opcją rezerwacji motocykla. Cena wynajmu za przygotowany do jazdy motocykl to 270 zł - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla. Jeżeli już dochodzi do uszkodzeń są to plastiki, klamki itp (od 30 do 110 zł w zależności od uszkodzonego elementu). Z motocykli należy korzystać w sposób zgodny z przeznaczeniem i omówiony, przez organizatora. Uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do posiadania własnego stroju motocyklowego wraz z kaskiem.

Wydarzenie skierowane jest, zarówno dla dorosłych, jak i młodych riderów - wymagana jest zgoda i obecność opiekunów prawnych. Najmniejsza pojemność motocykla to 120ccm. Zaplanowano grupy łączone.

Koszt
Koszt treningu dla osób z własnym Pit Bikiem to 50 zł. Wynajem motocykla podczas wydarzenia wynosi 270 zł Jazdy zaplanowane są w dwóch grupach do 9 uczestników. Przy 3 godzinnym treningu obowiązuje podział na 2 grupy uczestników, sesje po 12 minut.

Trening pierwszy trwa od godz. 8.00 do 11.00, a drugi od 11.00 do 14.00

Link do rejestracji I trening:
https://29122019811-motokartoracing.konfeo.com/pl/groups

Link do rejestracji II trening:
https://291220191114motokartoracing.konfeo.com/pl/groups

(Uwaga! Wypożyczenie motocykli w godz.11-14.00 możliwe jest tylko po indywidualnym ustaleniu z organizatorem i zebraniu minimum 5 osobowej grupy.) Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: Motokarton Racing /facebook

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook