opublikowano 08/08/2019 o godzinie 20:16:48, autor Olga Taraszka

Najmłodsi na start 2,4 H Endurance!

Mamy dobrą wiadomość dla młodych adeptów motorsportu! Podczas premierowego wyścigu Endurance na minimotocyklach pojawi się, także klasa dla zawodników startujących na motocyklach o pojemności 90 cc. Wydarzenie odbędzie się 8 września, na Awix Arenie w Toruniu. 

 


To jest już pewne! Wyścig 2,4H Endurance otworzą 24 minutowe zmagania 90cc! Zachęcamy do udziału wszystkich zawodników w wieku od 8 do 12 lat. Wpisowe wynosi 80 zł. Start obowiązuje na motocyklach marek YCF i MRF. 


Podczas wyścigu 2,4 H PIT BIKE, czyli Endurance na minimotocyklach pojawi się też dodatkowa klasa. Zasada jest prosta: maksymalnie dwóch startujących, każdy na swoim pit bike, można mieszać pojemności, czyli np. zawodnik na 125 cc i 150 cc. Uwaga! Od 10 lat obowiązuje klasa do 125 cc, a od 12 lat motocykle do 150 cc. Zapisy odbywają się, poprzez profil Facebook: Otopit. 


Przypominamy też ogólne zasady wydarzenia: 

GRID - prezentacja zespołów, parasolki
START- sprintem do motocykli
DYSTANS: 2,4 H
Motocykle: YCF i MRF do 125 cc i do 150 cc, dwuzaworowe, stockowy gaźnik, dowolne opony
WPISOWE 750 zł od teamu
TEAM minimum 2, maksimum 4 zawodników


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook