opublikowano 13/12/2019 o godzinie 17:52:58, autor Olga Taraszka

Najlepsza zawodniczka off-road sezonu 2019: DARIA LEBAKto śledził rundy Pit Bike Cup ten nie był zaskoczony, która z zawodniczek zostanie numerem jeden sezonu 2019. Daria Leba #15 już w poprzednim roku pokazała klasę, skutecznie objeżdżając swoje rywalki. Również i tym razem nie pozostawiła wątpliwości, do kogo trafi tytuł najlepszej zawodniczki off-road.
 


Jak to jest zejść ze sceny niepokonanym?
Daria Leba: Jest to uczucie ogromnej satysfakcji, ponieważ udało mi się utrzymać formę, mimo że nie trenowałam w ogóle. Sezon był pełen zawirowań, ale i dobrych startów, bo udawało mi się wychodzić z bramek startowych, jako jednej z pierwszych.

No właśnie, łatwo nie było, tym bardziej, jak trening idzie w odstawkę...
Daria: Myślę że z tego względu, każda runda była sporym wyzwaniem, za każdym razem bałam się, czy wytrzymam do końca wyścigu, jednak na moje szczęście udało się. Czułam presję zawodników, bo widziałam, że ciężko pracują i cały czas pną się do góry. Z kolei ja w pewnym sensie zostałam w miejscu z treningami.

Podtrzymujesz to, że następny sezon stoi pod znakiem zapytania?
Daria: Tak. Niestety w dalszym ciągu niewiadomo, jak będzie wyglądał kolejny sezon. Nawet jeśli nie będę startowała, zawsze będę starała się wpaść na tor i pokibicować znajomym. Lubię ten sport, jest moją pasją. Dużo wniósł do mojego życia ale czasami trzeba podjąć decyzję, ponieważ szkoda mi, abym kolejny rok nie trenowała.Jako liderka wśród pit ladies sezonu off-road, jakie masz rady dla zawodniczek, które chciałyby w przyszłości wywalczyć ten tytuł?
Daria:
 Dziewczyny - nie ma co się bać, tylko odkręcić gaz i jazda! A tak naprawdę myślę, że moim sposobem na dobrą jazdę jest ciągły ruch i to nie tylko ma motocyklu, ale poza nim. Aktywność na zajęciach w szkole, jazda konna lub nawet wieczorne zabawy z psami bardzo oczyszczają moją głowę, przed dniem zawodów.

Dzięki bardzo za rozmowę.
Daria: 
Dziękuję, pozdrawiam wszystkich kibiców Pit Bike Cup.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook