opublikowano 07/08/2019 o godzinie 07:25:31, autor Olga Taraszka

Najbliższe treningi off-road
Już w tym tygodniu szykuje się kolejna okazja do tego, żeby potrenować do zmagań terenowych. Już wkrotce następne treningi pod okiem Karola Kruszyńskiego i Marcina Wójcika. 

 Cały czas od tego sezonu trwa nowy cykl szkoleń off-road. Już w najbliższy czawartek (8 sierpnia) na torze w Głażewie zaplanowano kolejny trening, pod okiem mistrza Polski Karola Kruszyńskiego. Jest to trening dla grupy zaawansowanej. Z kolei treningi dla osób początkujących niezmiennie odbywają się w poniedziałki. W niedzielę 11 sierpnia będzie można wziąć udział w treningu pod okiem Marcin Wójcika. Szkolenie odbędzie się w  Rajkowych koło Pelplina. Trening dedykowany jest dla wszystkich grup zaawansowania: od początkujących, średniozaawansowach, po zaawansowanych. Wystarczy zgłosić się sms-owo pod numerem: 513028587, podając imię, nazwisko, stopień zaawansowania oraz kolor grupy, jeśli wcześniej dany zawodnik trenował w Głażewie. Koszt udziału to 70 zł. 

Przypominamy również, że kolejna, finałowa runda Pit Bike Cup w Głażewie odbędzie się już 15 września. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook