opublikowano 13/03/2018 o godzinie 12:57:53, autor Olga

Najbardziej pomarańczowa seria wyścigowa w Polsce - powraca!
Najbardziej pomarańczowa seria off-roadowa w Polsce - KTMSKLEP.PL ENDURO RACE - powraca! Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się już 8 kwietnia, zaplanowano testy pit bike!


KTMSKLEP.PL ENDURO RACE to impreza organizowana jest już od 5 lat wspólnie z lokalnym dealerem KTM. Ma ona zasięg ogólnopolski i startują w niej amatorzy i zawodnicy, zgodnie z regulaminem PZM Cross Country. Dotychczas obywały się 3 rundy cyklu w sezonie. Premierowe zawody zawsze gromadzą, ok. 150 uczestników!

Na wyjątkowość wydarzenia wpływa zarówno doskonały teren, jak i różnorodność tras. Mogą zmierzyć się na nich zarówno amatorzy, jak i zawodnicy z poziomu PRO. Na trasach KTMSKLEP.PL ENDURO RACE ścigały się już takie gwiazdy polskiego off-roadu jak Krzysziek Nędzka, czy Adam Tomiczek (zeszłoroczny debiutant w Rajdzie Dakar).

Organizatorami wydarzenia są Warmiński Auto-Moto Klub, największy sklep internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej - KTMSKLEP.PL, firma Budokop i Orlen Platinium.

Tak było w zeszłym roku - KTMSKLEP.PL ENDURO RACE 2017 - RD. 1 - Lidzbark Warmiński 9.04.2017


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook