opublikowano 16/05/2017 o godzinie 15:27:31, autor Piotr Młynarczyk

MX OTOPIT TORUŃ zaprasza na bezpłatne szkolenie z Marcinem Wójcikiem

Już w najbliższą sobotę 20.05.2017r.  na torze w Głażewie, specjalnie dla Was zajęcia poprowadzi Marcin Wójcik - wielokrotny Mistrz i Vice Mistrz Polski w motocrossie. Obecnie trener motocrossu szkolący zawodników w całej Polsce.  Darmowe szkolenie  będzie miało charakter techniczny dla posiadaczy Pit Bike'ów.

Dlaczego warto skorzystać z tej niepowtarzającej się okazji?

Troszkę historii:.
Marcin Wójcik: W mojej rodzinie motocross zawitał rodzinnie. Razem z bratem za zgodą rodziców mogliśmy spędzić długie 12 lat razem. Od samego początku rodzice zawsze nas wspierali i towarzyszyli nam podczas zawodów i treningów. Dzięki temu patrząc z perspektywy minionego czasu mamy bardzo dobry kontakt w Naszymi kochanymi rodzicami niemalże non stop. To jest niesamowite uczucie dla rodzica mieć "przy sobie" cały czas swoje dzieci nawet wtedy kiedy są już dorosłe.

Szkoła motocrossu jaką prowadzę z bratem w firmie MXWÓJCIK w Gdańsku funkcjonuje tylko i wyłącznie dzięki naszym doświadczeniom zdobytym podczas startów w motocrossie, wielokrotnym uczestnictwie w szkole Johhnego van den Berga (były mistrz świata klasy 125cc i 250cc) i wieloletnim kontakcie (2005-2010) z naszym kolegą Leonem Giesbersem (szkoleniowcem MX w Holandii). Jesteśmy absolwentami AWF GDAŃSK dzięki temu przygotowanie od strony fizycznej i kondycyjnej do sezonu nie jest nam obce.

Dzięki przygodzie z motocyklami z podniesionymi błotnikami mieliśmy stały kontak z rodzicami przez całe życie, nauczyliśmy się szacunku do kolegów młodszych i starszych, poczuliśmy jak smakuje zwycięstwo ale również nauczyliśmy się jak sobie radzić z porażkami. Dzięki temu jako dorośli wiemy, że do sukcesu nie ma windy, trzeba zawsze iść schodami a wszystko staje się możliwe jeśli tego sam dokonasz.

Kontakt z motocyklem to niesamowita przygoda, którą raz pokochasz i nie będziesz chciał nigdy jej zakończyć. To szkoła życia i przetrwania, która przyda się zarówną młodym adeptom jak i starszym. Najważniejszy jest fun, dobra zabawa, bezpieczeństwo użytkowania oraz przede wszystkim stały kontakt z dzieckiem i całą rodziną. Na wielu zawodach, których startowaliśmy jako młodzi chłopcy często pojawiali się Nasi Dziadkowie, Babcie, Wujkowie i Ciocie. Poznaliśmy wielu interesujących osobowości a koledzy
z młodych lat z torów pozostali i są nadal naszymi dobrymi kolegami. To wszystko dzięki wspólnej pasji do której serdecznie zachęcam całe rodziny.

Serdecznie zapraszam wszystkich jeszcze niezdecydowanych.

Kredo szkoły MXWÓJCIK:

1)Nigdy się nie poddawaj
2) Wszystko staje się możliwe jeśli tego dokonasz.
3) Wygrywa najlepszy a nie najszybszy.
4) Zawsze staraj się zrobić lepiej.
5) Nigdy nie myśl „nie dam rady”.
6) Włącz pozytywne myślenie i nastawienie.
7) Dbaj o motocykl i bądź sobą.
8) Motocross to jedna rodzina.
9) Szanuj kolegę swego bo możesz nie mieć żadnego.
10) Ufaj swojemu trenerowi bo jest Twoim przyjacielem.

Widzimy się w najbliższą sobotę na torze w Głażewie, nie może Was tam zabrakną! Jedna pasja, jedna wielka rodzina, która na zawsze pozostanie w Naszej pamięci. Pamiętajcie życie to zbiór najwspanialszych chwil i warto ich mieć jak najwięcej. Stwórzmy w tą niedzielę jedną wielką rodzinę i poczujmy smak dobrej, prawdziwej adrenaliny w przesympatycznym klimacie jazdy na pit bike'ach.

Na szkoleniu nie zabraknie na pewno szkolenia:

 1. Techniki jazdy na stojąco.

 2. Prawidłowej pozycji na dohamowaniu do zakrętu

 3. Prawidłowej pozycji w zakręcie

 4. Prawidłowej pozycji wyjścia z zakrętu

 5. Prawidłowych nawyków ruchowych

 6. Odpowiedniego timingu w samym łuku

 7. Wybierania najlepszej nitki toru

 8. Wybierania ryzykownej nitki toru

 9. Jak wyprzedzić ciut szybszego zawodnika

 10. Jak zostać nie najszybszym ale najlepszym

 11. Prawidłowej pozycji startowej

 12. Techniki wejścia w koleinę

  oraz wielu innych tipsów z motocrossu niezbędnych do bezpiecznej jazdy.

Pozdrawiamy Serdecznie Marcin Wójcik i Sebastian Wójcik

--------------------------------------------------------------------------------

SZKOLENIE ORGANIZUJE MX OTOPIT TORUŃ
START sobota Tor Głażewo g. 9.00
Darmowe szkolenie dotyczy dzieci do 18 roku życia
Więcej informacji tel: 665 648 398

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook