opublikowano 08/02/2018 o godzinie 09:41:04, autor Darek Jankowski

MRF on Trip - ostatnie dniSobotę zaczęliśmy od podstawowych działań, przy motocyklach. Był to dzień przeznaczony na ostatnie nagrywki. Po raz ostatni zostały ograne wszystkie motocykle.


Niektórzy w tym czasie mogli jeszcze pojeździć, zwiedzać okolicę lub przejść się po Lloret de Mar. Niedziela była dniem prawdziwego enduro – od 8 rano jeździliśmy po lasach przez cztery godziny! W tym czasie przejechaliśmy wszystkie okoliczne ścieżki, nawet te najbardziej skryte. Wykończeni wróciliśmy do bungalowów na obiad. Po kilkugodzinnym odpoczynku wyruszyliśmy większą ekipą, by ostatni raz pojeździć po Hiszpanii, nie wystraszył nas nawet padający deszcz!Świadomi, że to była nasza ostatnia jazda, zaczęliśmy pakować sprzęt na drogę powrotną. Następnego dnia udaliśmy się podbijać Barcelonę, gdzie podzieliliśmy się na dwie ekipy. Jedna z nich postanowiła porządnie zwiedzić to miasto, zaglądając na Camp Nou, do ogrodów Gaudiego i nie tylko. Natomiast druga ekipa była tak zmęczona, że zaglądając do „Cerveceria 100 Montaditos” – miejsca pełnego dobrego jedzenia i tinto de verano – nieświadomie spędziła tam niemalże cały dzień...Wieczorem odbyła się zielona noc, pełna motocyklowych wrażeń. Nadszedł nasz ostatni dzień w Hiszpanii. Rozpoczął się od zapakowania wszystkich naszych rzeczy, które już o 8 rano wyruszyły do Polski. Około południa oddaliśmy klucze do naszych wysprzątanych domków i pojechaliśmy zwiedzać Girone. Zjedliśmy tam ostatni wspólny posiłek, łapiąc promienie słońca, których już nam brakuje! Z załatwionymi wszystkimi sprawami, ze smutkiem w oczach pożegnaliśmy się z Hiszpanią, wsiadając do samolotu. Wystartowaliśmy o 21, by 3 godziny później znaleźć się w Krakowie. Wszyscy cali i zdrowi jesteśmy już w domach, posiadając tylko wspaniałe wspomnienia z wyjazdu i plany na nowe projekty!

Tradycyjnie zachęcamy do zobaczenia video!
 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook