opublikowano 31/01/2018 o godzinie 08:43:18, autor Darek Jankowski

MRF ON TRIP 2018 zaczynamy!
Tripa zaczęliśmy o 4:30 w Koszalinie, skąd wyruszyliśmy do Krakowa. W pięcioosobowym składzie przejechaliśmy całą Polskę w 7 godzin!


To wszystko tylko i wyłącznie dlatego, że Mateusz Wąsowski prowadził busa, tak szybo jak na prawdziwego ridera przystało- żadnemu rywalowi na autostradzie nie odpuścił. Niestety na lotnisku dopadła nas rzeczywistość i czekając na samolot, musieliśmy zapomnieć o szybkości „Wąsa”. Czekaliśmy prawie 5 godzin, a rozmowy o pitach uratowały nam życie – przetrwaliśmy! Kilka chwil przed odlotem do Hiszpanii dołączyła do nas ekipa Lamba Pit Bike z Rzeszowa, po czym przed wylotem przebraliśmy się w bluzy od MRF i polecieliśmy podbijać Katalonię. Po lądowaniu szybko wypożyczyliśmy auto i ruszyliśmy na naszą miejscówkę w Santa Coloma de Farners. Na miejscu ogarnęliśmy szybką integrację ekipy. Zmęczeni całą akcją poszliśmy spać. Kolejnego dnia wszystkie pity i nasza nieokiełznana ekipa pojawili się na opuszczonym polu golfowym w słynnym z „Pamiętników z wakacji” - Lloret de Mar. Niestety nasi riderzy musieli okiełznać i wystopować swoją potrzebę jazdy na pitach, bo ekipa BORNTOMX ogarniała foto produktowe nowego sprzętu. Jeździli po wszystkich możliwych miejscówkach, gdzie robili zdjęcia na zmianę z nagrywaniem klipów. Chyba nie znamy bardziej pracowitej ekipy niż oni! (Wykonali tyle pracy, że nawet pracownik miesiąca w Ma’cu tyle nie robi!:)) Po kilku godzinach intensywnej pracy nad reklamówkami zniecierpliwieni z powodu oczekiwania na jazdy jeźdźcami wróciliśmy do naszej bazy. Wieczór spędziliśmy, bawiąc się i jednocześnie pracując. Tak minęły nam pierwsze dwa dni niesamowitego tripa MRF ON TRIP 2018!!! Zobaczcie także relacje z tych dni u DORO PIT BIKE!

#Darek Jankowski
#DORO PITBIKE

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook